Визначення хвороб по обличчю

Щоб вчасно побачити збої в роботі організму варто придивитися до свого обличчя. На ньому можна “прочитати” симптоми деяких хвороб і виявити їх на ранній стадії.

Як стверджував відомий лікар Микола Пирогов, будь-яка хвороба залишає слід на обличчі людини. Її може визначити навіть людина без медичної освіти. Наприклад, наявність кіл під очима часто вказує на проблеми з нирками. Є навіть наука патофізиогноміка, яка займається видимими на обличчі симптомами хвороб повідомляє gazeta.

Передчасні зморшки

Зморшки є неминучим ознакою старіння. А ось передчасні зморшки – це не тільки ознака поганого догляду за шкірою, а й свідчення розвитку остеопорозу.

Волосся на обличчі

Вони з’являються у чоловіків з приходом статевого дозрівання. Для жінок волосся, що росте на обличчі не є нормою. Це може бути симптомом полікістозу яєчників, викликаного гормональним дисбалансом.

Дуже суха і потріскана шкіра

Вона може бути результатом впливу клімату і навколишнього середовища. В таких умовах шкіра швидко старіє і лущиться. Але коли такі ознаки притаманні шкірі всього тіла, це може говорити про наявність гіпотиреозу або діабету.

Висип, почервоніння, рум’янець не є катастрофою. Але якщо вони є постійно – це може бути симптомом червоного вовчака, захворювання, яке зачіпає різні органи тіла. Також можуть проявляти себе себорейний дерматит (запалення сальних залоз), пов’язаний з хворобою Паркінсона, або ВІЛ-інфекція на ранній стадії.

Потріскані губи

Ця пробема може зявитися через сезонну застуду або кашель. Так проявляється недостатнє зволоження. А ще потріскані губи свідчать про дефіцит вітаміну В, лікарських алергіях, зневодненні та розладі щитовидної залози.

Пігментація на шиї

Пігментація може бути через надмірне перебування на сонці. Якщо причина не в цьому то лущення на шиї може свідчити про діабет або алергію.

Родимки – ці нешкідливі пігментні плями, часом можуть свідчити про рак шкіри і навіть злоякісної меланоми. Слідкуйте за кольором родимок, їх розмірами і динамікою.

Набрякле обличчя може говорити про Едеми – розлади, коли в організмі затримується рідина через погану роботу нирок. Набрякле обличчя може свідчити про проблеми з нирками

У шаленому ритмі життя сучасній людині не вистачає часу, щоб дійти до лікаря і пройти планове обстеження, хоча б раз на рік. Багато хвороб починаються безсимптомно, на перших порах не проявляючись і не завдаючи людині занепокоєння. Визначити захворювання на самому початку – значить, вчасно вилікуватися, поки недуга не перейшов в хронічну форму, тому кожен з нас повинен знати, як по обличчю визначити хворобу людини.

 

Є стереотип, що кількість і глибина зморщок залежить від кількості перенесених труднощів життя. Це не зовсім так, тому що зморшки можуть з’явитися і внаслідок поганого догляду за шкірою, і від звички постійно морщитися, і в результаті генетичної схильності. Але є зморшки, які можуть підказати нам, які захворювання можуть розвинутися у людини через деякий час.

Як по обличчю визначити хвороби людини.

1) Швидко в’яне, що висить шкіра на вилицях і щоках попереджає, що можливі захворювання сечового міхура.

, 2) набрякають підборіддя і шия під нижньою щелепою – проблеми здоров’я, пов’язані з поганою роботою нирок.

3) Зморшкувата, складчаста шкіра на вилицях – ознака захворювань шлунка, а також підшлункової залози.

4) Зморшки поперек підборіддя вказує на застій у жовчному міхурі, зниження функції печінки, захворювання сечового міхура або статевих органів.

5) стоншена, схожа на пергамент, суха шкіра на вилицях і щоках – ознака поганої роботи печінки , або початок гастриту.

6) Періодичне оніміння підборіддя вказує на починаються захворювання серця і судин.

7) Збільшення носа, поява на крилах носа судинної сітки, пухка шкіра на носі червонуватого або лілового відтінку – ознаки початку захворювання легенів або патології товстого кишечника.

8) Глибокі зморшки від крил носа до куточків губ вказують на зниження функцій і патології в органах шлунково-кишкового тракту, проблеми з травленням.

9) Якщо складки від крил носа йдуть до підборіддя, то потрібно обстежитися на наявність виразки шлунка, гастриту з підвищеною кислотністю шлункового соку, коліту, ентероколіту, виразки дванадцятипалої кишки.

10) Зморшки над верхньою губою, що йдуть паралельно облямівці губ, горизонтально, попереджають про починаються гінекологічних захворюваннях.

11 ) Опущені куточки губ, зморшки від куточків губ до підборіддя – ознака гастриту з нульовою або зниженою кислотністю шлункового соку, захворювань підшлункової залози.

12) Якщо губи і шкіра навколо рота покрита безліччю борозенок, то це вказує на ймовірність спазмів у товстому відділі кишечнику і проблеми травлення.

13) Блідість ділянки шкіри навколо губ, під носом попереджає про захворювання серцево-судинної системи, серцевої недостатності.

14) синюшний відтінок шкіри між носом і верхньою губою є ознакою дихальної недостатності, астми, пневмонії, бронхіту.

15) Якщо постійно виникають тріщини в куточках рота, це вказує на авітаміноз – брак вітамінів групи В, А, Е, дисбактеріоз, порушення роботи нирок, гідронефріт, порушення водно -сольового обміну. ??

16) Зморшки над переніссям мають вигляд безлічі хрестиків – це ознака захворювань хребта, наявність міжхребцевої грижі.

17) Поперечна зморшка над переніссям попереджає про розвивається остеохондрозі, сколіозі, плоскостопості.

18) Якщо на лобі є глибокі множинні поперечні зморшки & ndash ; це ознака мігрені.

19) Вертикальна глибока зморшка на переніссі вказує на застійні явища в організмі, схильність до набряків, гіподинамію, брак кисню.

20) Глибока вертикальна складка на переніссі між бровами – це ознака порушення функції печінки, захворювання печінки і жовчного міхура, дискінезії.

21) Якщо глибока вертикальна борозна на переніссі більш виражена з лівого боку, то це сигнал порушення роботи селезінки.

22) Зморшки, розташована посередині чола вертикально , від перенісся до коренів волосся, сигналізує про порушення функції шлунково-кишкового тракту, порушення травлення.

23) Набряклі нижні повіки, зморшки у вигляді півмісяця вказують на проблеми, пов’язані з поганою роботою нирок і сечового міхура.

24) Постійно набряклі повіки – ознака недостатньої функції нирок.

; 25) Постійна набряклість нижніх повік, особливо вранці, сигналізує про захворювання серцево-судинної системи.

26) Постійна сильний рум’янець на щоках, обмежений по периметру , говорить про серйозні проблеми з легенями, руйнуванні альвеол, туберкульозі.

27) Жовта або зеленувато-сіра шкіра на обличчі вказує на захворювання печінки – гепатит, цироз.

28) Колір обличчя «землистий» попереджає про порушення функції підшлункової залози.

29) «Воскове» обличчя, безкровний жовтуватий колір шкіри на обличчі вказує на можливий розвиток онкологічного захворювання.

30) Постійна блиск шкіри обличчя вказує на гормональні порушення, захворювання щитовидної залози .

31) Сильна пігментація шкіри обличчя, якщо немає вагітності, може бути ознакою розлади функції печінки, або захворювань яєчників і матки у жінок.

32) Множинні вугри, розташовані здебільшого на нижній частині обличчя, біля губ, на підборідді, на шиї і грудях вказують на серйозні проблеми в ендокринній системі, захворювання щитовидної залози, печінки, яєчників.

33) Якщо вугри розташовуються переважно на лобі, щоках, крилах носа – це ознака порушеною роботи кишечника, дисбактеріозу.

34) Якщо шкіра біля внутрішніх куточків ока бузкового або блакитного кольору, то потрібно терміново обстежити нирки.

35) ; Постійно збільшені зіниці очей попереджають про захворювання нервової системи, неврозах, порушеннях в психіці, інтоксикаціях, застосуванні наркотичних засобів.

36) Постійно звужені зіниці можуть бути ознакою підвищеного внутрічерепного тиску, інтоксикації лікарськими засобами, застосування наркотиків, порушення функції щитовидної залози, менінгіту.

37) Опуклі очі попереджають про нинішньому гіпертиреозі.

38) Жовта склера очей вказує на інтоксикацію організму, гепатит або порушення функції печінки.

39) Постійне сльозотеча може бути ознак нестачі калію в організмі.

40) Постійна почервоніння склер очей говорить про підвищення внутрішньочерепного тиску, внутрішньоочний тиск, відшарування сітківки, глаукомі, а також хронічної втоми.

41) Білки очей блакитного кольору попереджають про наявність авітамінозу і низькому гемоглобіні.

Діагностика захворювань по обличчю не є основною, але в домашніх умовах саме вона може виявити перші ознаки початку захворювання. Про всі тривожних ознаках потрібно повідомити свого лікаря і пройти призначений їм обстеження, щоб виключити серйозні захворювання. Про те, як по обличчю визначити хвороби людини, повинен знати кожен з нас.

Будьте здорові!

   

Залишити коментар

Кометарі