Знаки догляду за одягом

Якщо ти прагнеш правильно доглядати за своїм гардеробом, то обов’язково звертаєш увагу на умовні позначки на одязі. А їх так багато, що часом навіть найретельніша хазяєчка забуває деякі зі знаків. Тому ми вирішили створити для тебе інфографіку, в якій зібрали максимум умовних позначок на одязі. Скористайся ними – і будеш знати все про догляд за улюбленими речами!

Почнемо з прання. Обов’язково звертай увагу на ці значки і користуйся спеціальними порошками – так довше протримається речі в ідеальному стані.

Далі перейдемо до сушіння і віджиму. Цей етап дуже важливий, так як віджим та сушка здатні безповоротно деформувати улюблене платтячко – будь обережна.

Попрасуємо речі. Прасування – останній етап догляду за речами. Правильно орудуючи праскою, ти можеш зробити улюблений одяг ще більш красивим, але в іншому випадку є ймовірність зіпсувати його назавжди. Уважно читай всі позначення!

А закінчимо хімчисткою і відбілюванням. Іноді доводиться вдаватися і до таких методів догляду за одягом. Обов’язково зваж всі “за” і “проти”, перш ніж скористатися послугами хімчистки. А допоможуть тобі в цьому умовні позначення на одязі!

Тепер ти знаєш усе про догляд за улюбленими речами! Роздрукуй ці умовні позначки на одязі – і завжди матимеш вигляд на всі 100%!

Джерело tochka

   

Залишити коментар

Кометарі