Теракти в Брюсселі: з’явилося фото підозрюваних

У Бельгії оголосили триденну жалобу.

Влада Бельгії оголосила триденну жалобу після серії терактів в Брюсселі. Про це пише Інтерфакс з посиланням на VTM.

Тим часом бельгійська газета Derniere Heureоприлюднила фотографію підозрюваних в терактах в аеропорту Брюсселя. Повідомляє korrespondent

На фотографії видно двох чоловіків, які тримають візки зі своїм багажем. Вона, за даними від видання, є одним з кадрів з камер спостереження в аеропорту.

А в центрі Брюсселя почали збиратися люди, щоб вшанувати пам’ять загиблих і висловити солідарність з постраждалими в терактах.

На перехресті перед будівлею старої біржі в районі центральної міської площі Гран-Плас люди пишуть свої побажання крейдою на асфальті: “Припиніть війни!”, “Стоп тероризму!”, “Я мусульманин, і я засуджую терористичні акти!” та ін.

Сьогодні вранці в міжнародному аеропорту Брюсселя сталися два вибухи. Після вибухів в аеропорту стався вибух в метро Брюсселя. ЗМІ повідомляють про чотири вибухи в метро.

Міністр охорони здоров’я Бельгії Меггі де Блок повідомила про 11 жертв в аеропорту, а оператор метрополітену підтвердив дані про 15 загиблих на станції метро “Мальбек”.

Euronews підрахував, що в атаках постраждали понад 130 осіб: 81 особа – в аеропорту “Завентем” і 55 осіб – у метро.

Після вибухів Бельгія оголосила про закриття кордону з Францією, а рівень терористичної загрози в країні підняли до максимального.

У самому Брюсселі окрім метро влада зупинила роботу автобусів і трамваїв. У місті відбувається масова евакуація.

Відповідальність за теракти на себе взяла “Ісламська держава”.

   

Залишити коментар

Кометарі