Життя на Донбасі – фото британського фотографа

Крістофер Нанн – фотограф з Великобританії – два роки знімає в Україні – про те, якою ця країна бачиться його співвітчизникам і наскільки їх уявлення відповідають правді.

За його словами, Україна – країна диких контрастів. У столиці ти відчуваєш себе, як в звичайному європейському місті, але варто виїхати за її межі, як починається страшна розруха. Часом здається, що ти в країні третього світу. Сайт 24tv.ua

Білицьке, Донецька область

Білицьке, Донецька область, 2015 рік

Коли середньостатистичний англієць чує про Україну, в голову йому приходять повальний алкоголізм, наркоманія і бандити, контролюючі цілі міста. На жаль, але в західний світ країна прийшла з багажем, від якого буде позбавлятися не один десяток років. Можливо, цей образ перебільшений, але він прижився,
— пище фотограф.

Добропілля, Донецька область

Курахове, Донецька область, 2015 рік

Крістофер Нанн пише, що населення західних областей України любить поміркувати про жителів Сходу, хоча найчастіше судить про них з чуток або за повідомленнями з телевізора. Безумовно, між людьми є деякі відмінності, але ЗМІ їх перебільшують. Інформаційна війна переходить з однієї фази в іншу, через що старі рани знову кровоточать, а суспільство просочується взаємною ненавистю.

Донецьк, 2014 рік

Білицьке, Донецька область, 2015 рік

Багато з тих, з ким я розмовляв, не надто переймаються долею пам’ятників Леніну. Але є і ті, для кого Ленін служить символом російського впливу, від якого вони хочуть позбутися якнайшвидше.

Дружківка, Донецька область

Донецьк, 2015 рік

“Я бачив війну ближче, ніж хто-небудь може собі уявити. Весна і літо 2014 року – по-справжньому важкий і заплутаний час. Сьогодні на сході України всі звикли до того, що йде війна. Йти на ринок або відводити дітей в школу під залпи “Граду” – це вже нормально”.

Піски, Донецька область, 2015 рік

Добропілля, Донецька область, 2015 рік

Коли мене запитують, чи зміг би я залишитися в Україні назавжди, я говорю “так”, тому що люблю цю країну.

   

Залишити коментар

Кометарі