Вимоги щодо операцій з купівлі-продажу валюти

Уряд запровадив вимоги щодо обліку операцій з купівлі-продажу валюти, які здійснюються не в касах уповноважених банків. Про це йдеться в постанові уряду №149 «Про встановлення вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для окремих сфер застосування», пише УНІАН повідомляє zaxid

Постановою встановлюються вимоги щодо обліку операцій з прийому та переказу готівки через програмно-технічні комплекси самообслуговування – платіжні термінали.

«Реалізація постанови сприятиме підвищенню ефективності контролю за операціями з купівлі-продажу іноземної валюти та розрахунками готівкою через платіжні термінали, забезпечить нормативно-правове регулювання застосування РРО у зазначених сферах, створить єдині підстави для розробки та впровадження нових сучасних моделей РРО, включення їх до Державного реєстру електронних контрольно-касових апаратів і комп’ютерних систем, а також для доопрацювання існуючих моделей РРО», – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Нагадаємо, 3 березня Національний банк Українипом’якшив деякі адміністративні обмеження на валютному ринку. Також Нацбанк спростив українцям процедуру здійснення грошових переказів за кордон.

   

Залишити коментар

Кометарі