Жителі міста Валбжих в неділю зібралися на протест з вимогою розкопати місце, де закопаний легендарний “золотий поїзд” нацистів.

Протест пройшов без інцидентів.

Жителі польського міста Валбжих в неділю зібралися на протест з вимогою розкопати місце, де імовірно закопаний легендарний “золотий поїзд” нацистів. Про це повідомляє korrespondent.

В акції, незважаючи на несприятливі погодні умови, взяли участь близько 200 чоловік, які пройшли до 65-го кілометра залізничної лінії поблизу Валбжиха, де імовірно повинен знаходитися поїзд.

Учасники тримали в руках лопати і скандували “Починайте копати”. “Треба щось починати робити. Справа вже затягнулася. Хтось свідомо блокує процес. Якщо там дійсно щось є, про Валбжих почує цілий світ”, – цитує видання одного з учасників акції.

При цьому на акції не був присутній жоден представник місцевої влади. Зате на ній був адвокат Андреаса Ріхтера і Петра Копер, які стверджують, що знають, де знаходиться поїзд.

“Нинішня влада говорить про спадкоємність історичної пам’яті. А тут ми маємо справжню скарбницю і в інтересі держави її показати”, – сказав він.

Як зазначається, протест пройшов без інцидентів, охорону забезпечували кілька поліцейських.

Нагадаємо, влада польського міста Валбжиха в кінці серпня повідомили, що з ними зв’язалися адвокати, що представляють двох осіб – поляка і німця, які нібито виявили в районі цього міста німецький бронепоїзд часів Третього рейху.

Може йтися про потяг, який в кінці Другої світової війни перевозив значну кількість золота та інших коштовностей з Вроцлава в Валбжих, проте зник в шляху при досі не з’ясованих обставин.

   

Залишити коментар

Кометарі