В березні вирішиться питання про мобілізацію

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зазначив, що березень буде контрольним місяцем, коли вирішиться питання мобілізації, передає посилання на прес-службу РНБО.

“У нас березень є контрольним місяцем для прийняття рішення по мобілізації. Якщо ми побачимо, що зростання кількості контрактників відбувається на достатньому рівні, щоб забезпечити необхідний рівень чисельності нашої армії, то ми не будемо поспішати з мобілізацією і не будемо тримати її в якості резерву на випадок активізації агресії з боку РФ”, – зазначив він.

Також О. Турчинов зазначив, що в Україні додатковий резерв це також призовники, молодь, яку призивають на строкову службу в армію повідомляє  ukr.media.

“Але тут тверда установка – призовники служать не в зоні АТО. Генштаб і Міноборони чітко цього принципу дотримуються. Отже, до кінця березня ми будемо приймати рішення, подивимося на тенденції, на кількість тих, хто підписав контракт, і тоді вже визначимося, проводити мобілізацію чи ні”, – підкреслив А. Турчинов.

   

Залишити коментар

Кометарі