Порошенко обіцяє подвоїти зусилля, щоб звільнити Савченко

Президент прокоментував голодування Надії Савченко.

Президент України Петро Порошенко, коментуючи оголошення утримуваною в СІЗО Росії українською льотчицею, народним депутатом Надією Савченко сухого голодування, заявив, що Україна і він особисто подвоять зусилля для повернення її на батьківщину.
“Ми подвоїмо зусилля для того, що повернути Надію додому. Це надзвичайно важливо, важливо для мене, важливо для України, важливо для кожного з нас”, – підкреслив Порошенко під час вручення державних нагород видатним жінкам, серед яких – учасники бойових дій, волонтери, вчителі, видатні спортсменки, повідомляє прес-служба глави української держави в п’ятницю.
Президент України особливо відзначив подвиг Савченко: “Я хочу згадати про жінку, яка є символом України і українців, для всього світу. Вчинок Надії Савченко і її поведінка зробили і роблять для України велику справу”.
При цьому президент висловив тверде переконання, що в Росії немає справедливого суду. “Цей фарс абсолютно не варто продовжувати”, – зазначив він.
“Я прочитав її виступ, який мав бути оголошений Надією в суді. Непохитна воля українки, не просто українки, а офіцера Збройних сил України, яка зі зброєю в руках робила те, що повинен робити кожен українець – захищала рідну землю. Її незламність і її стійкість сьогодні не тільки створили образ-символ і забезпечили потужну підтримку всередині нашої держави. Сьогодні кожен українець пишається кожним українським героєм. Серед цих справжніх героїв одне з перших місць посідає Надія Савченко”, – підкреслив Порошенко.
У прес-службі президента повідомили про те, що загалом за весь час проведення антитерористичної операції серед тих, хто брали участь в бойових діях, близько 1,2 тис. осіб – це жінки.
Як раніше повідомлялося, українську льотчицю Надію Савченко будуть силою виводити з голодування відповідно до кримінально-виконавчого кодексу Російської Федерації. Повідомляє korrespondent.
   

Залишити коментар

Кометарі