Samsung повинна виплатити Apple 119,6 млн доларів

Апеляційний суд США скасував рішення, згідно з яким Samsung повинна була виплатити Apple 119,6 млн доларів за порушення кількох патентів. Суд визнав патенти недійсними, вважаючи технології “очевидними”.

Про це повідомляє 24tv.ua

У травні 2014 року присяжні прийшли до висновку, що Samsung незаконно використовує три патенти Apple, в тому числі на технологію “slide to unlock”, яка використовується для розблокування екрану, а також так звані “швидкі посилання”. Південнокорейську компанію зобов’язали виплатити конкуренту 119,6 млн доларів. Apple, в свою чергу, визнали винною в порушенні патенту Samsung на стиснення цифрових фотографій і відео. Компанію зобов’язали виплатити 158 тисяч доларів.

Тепер суд визнав патенти Apple на функцію “slide-to-unlock” і “швидкі посилання” недійсними, назвавши ці технології “очевидними”. У підсумку штраф у 119,6 млн доларів був скасований.

Суд також залишив у силі рішення про те, що Apple порушила патент Samsung на стиснення цифрових фотографій і відео. Таким чином американська корпорація зобов’язана відшкодувати збитки в розмірі 158 тисяч доларів.

Прес-секретар Apple відмовився від коментарів.

   

Залишити коментар

Кометарі