Найпопулярніші люди світу – чи входять у цей список українці?

Засновник компанії Microsoft і найбагатша людина світу Білл Гейтс очолив список із 30 людей, які викликають найбільше захоплення серед населення всього світу.

Про це свідчать результати опитування, проведеного британською газетою The Times спільно з міжнародним інститутом вивчення громадської думки YouGov, повідомляє theinsider.

Президент США Барак Обама посів друге місце в рейтингу найпопулярніших людей світу, а президент Росії Володимир Путін – третє.

На четвертому місці опинився Папа Римський Франциск. До десятки лідерів також увійшли голова КНР Сі Цзіньпін (6-та позиція), інвестор-мільярдер Воррен Баффет (8-ме місце).

Всього в десятці опинилося четверо представників Індії, в списку 30 найпопулярніших персон їх семеро.

У загальносвітовій першій десятці не виявилося британських діячів, учений Стівен Хокінг у міжнародному опитуванні посів 16-те місце, ставши найпопулярнішим британцем, королева Великобританії Єлизавета II – 17-те місце, при цьому вона виявилася найпопулярнішою жінкою світу (всього їх у списку шість), випередивши актрису і посла доброї волі Анджеліну Джолі (19) і телеведучу Опру Вінфрі (20).

У своїй країні королева міцно утримує першу позицію, тоді як Хокінг у Великобританії не увійшов до топ-10.

В опитуванні, що проводилося по телефону та в інтернеті, взяли участь майже 14 тис. респондентів із 13 країн світу: Австралії, Бразилії, Великобританії, Німеччини, Єгипту, Індії, Індонезії, Китаю, Нігерії, Пакистану, Росії, США, Франції.

   

Залишити коментар

Кометарі