Фотовибірка найдорожчих речей з усього світу.

Представляємо вашій увазі фотовибірку деяких найдорожчих речей, зібрані зі всього світу.

1. Найдорожчий в світі планшет: iPad 2 Gold History Edition. Його вартість складає $ 8.000.000

Найдорожчий планшет в світі оснащений задньою панеллю з 24-каратного золота, а його логотип інкрустований 53 діамантами вагою в 16,5 карата. Передня панель планшета, тобто рамка, що обрамляє сенсорний екран, виготовлена ​​з рідкісного дорогоцінного каменю аммоліта. Даний мінерал є останками перламутрового шару раковин, і добувають його в горах США чи Канади. Крім того, при обробці iPad 2 Gold History Edition застосували також фрагмент справжньої кістки тиранозавра, вагою в 57 грамів.

2. Найдорожча в світі постіль: Charlotte Thomas Bespoke. Вартість – $ 10.000.

charlotte-thomas.png

Покривала Charlotte Thomas Bespoke обшиваються висококласним індійським шовком, а простирадла виготовляються з єгипетської бавовни, який характеризується великою довжиною волокон і високою міцністю. Крім того, всі матеріали, використовувані при пошитті елітного постільної білизни, гіппоалергенні і практичні. Вони добре витримують різного роду навантаження і не втрачають початкових якостей протягом тривалого періоду часу.

3. Найдорожча сукня: Red Diamond Abaya. Коштує така сукня $ 17.700.000

samoe-dorogoe-plate-v-mire-red-diamond-abaya_big.jpg

Ця сукня розшита двома тисячами каменів, з яких 50 білих і 50 чорних 2-каратних діаманта, 1899 крихітних, обрамлених платиною діаманта і один ексклюзивний діамант червоного кольору. Останній – дуже рідкісний і дорогий. Зустрічається він усього один раз на сто мільйонів інших алмазів. Червоні діаманти вдається знайти досить рідко, тому вартість їх злітає до небес.

4. Суп із ластівчиних гнізд – найдорожча страва у світі. За такий сумнівний “смаколик” потрібно викласти $ 2.500 / кг

28.jpg

Дана страва не просто їстівна, вона ще вважається шалено дорогим і вишуканим делікатесом у країнах Далекого Сходу, доступний який далеко не кожному. Насправді такий суп готується з гнізд стрижів, які мешкають в печерах. Ці птахи в’ють гнізда білого кольору, які майже повністю складаються з слини. Такі гнізда цінуються найбільше. Вартість їх становить близько 2500 у.о. за кілограм.

5. Найдорожча у світі кухня: Fiore di Cristallo. ЇЇ вартість складає $ 1.600.000

fiore-di-cristallo-worlds-most-expensive-kitchen-2.jpg

Найдорожча кухня в світі виготовлена ​​із застосуванням натурального каменю, Муранська скла і міді. Також для її оформлення були використані кришталь і кристали Swarovski. Золото і діаманти творець яких, до речі, є Клаудіо Келіберті, вирішив не використовувати. Він підійшов до питання більш раціонально, застосувавши для виробництва шаф тверду мідь, яка вважається згубною для бактерій і шкідливих мікроорганізмів.

Джерело businessua.

   

Залишити коментар

Кометарі