У китайській провінції Сіньцзянь вчені виявили під землею океан

У китайській провінції Сіньцзянь, в так званій Таримській западині, вчені виявили під землею океан. Величезні запаси води були виявлені в одному з найбільш посушливих місць Китаю.

Вчені вели дослідження в даній місцевості з метою виявлення вуглецю. Керівник проекту Чи Янь зазначає, що в Таримській западині у величезних кількостях поглинається вуглекислий газ, тому, регіон довгі роки був об’єктом дослідження різних експедицій повідомляє cikave.

Над загадкою, “Куди поглинається вуглекислий газ?”, довгі роки міркували кращі вчені Китаю, але ніхто так і не міг знайти відповідь. Єдиними поглиначами вуглекислого газу є ліси і моря, але ні першого, ні другого в долині немає.

Відзначається, що запаси під китайською пустелею перевищують у кілька разів сумарний обсяг Великих озер. Вчені не беруться називати точну цифру, так як досліджено не всі ділянки. Вода в “підземному океані” солона, тому її не можна використовувати для побутових потреб, але відкриті поклади води можуть стати в нагоді в сільському господарстві для посушливого регіону.

   

Залишити коментар

Кометарі