Касько: які розпорядження давав Шокін

Генеральний прокурор Віктор Шокін вимагав від свого колишнього заступника Віталія Каська виконання інструкцій, які впливали на хід слідства.

Про це в інтерв’ю Reuters розповів екс-заступник генпрокурора Віталій Касько  повідомляє  hromadske.

За його словами Шокін давав розпорядження, які впливали на хід слідства і надходили від народного депутата Ігоря Кононенка.

«Я отримав жорстку вимогу від генерального прокурора по відношенню до цього. Я відмовився його виконати, не робив так, як мені сказали», – повідомив Касько. Це він назвав у якості однієї з причин, чому вирішив піти у відставку.

«Останньою краплею став черговий перерозподіл обов’язків у Генпрокуратурі України. Шокін забрав у мене всі функції та інструменти вести і контролювати справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі і у справі так званих «діамантових прокурорів». Однак, причини того, чому в Генеральній прокуратурі більше неможливо і безглуздо працювати – вони значно глибші», – заявив Касько.

Нагадаємо, що заступник генерального прокурора України Віталій Касько вирішивпіти у відставку із займаної посади. ГПУ назвала таке рішення піаром.

Крім того, Генпрокуратура допитала слідчих у справі «діамантових прокурорів» через витік інформації.

В свою чергу, 16 лютого президент Петро Порошенко закликав Віктора Шокіна подати у відставку з посади генпрокурора – і той нібито вже передав президенту відповідну заяву.

Проте сам Шокін перебуває у відпустці і з 15 лютого виконуючим обов’язки Генерального прокурора України є Юрій Севрук. За законом, доки людина перебуває у відпустці, звільнити її з роботи не можна.

Однак 19 лютого Порошенко вніс до Ради подання на звільнення Генпрокурора Шокіна.

   

Залишити коментар

Кометарі