У Львові вночі вчинили масові підпали відділень «Сбербанку Росії»

Сьогодні вночі у Львові невідомі підпалили два відділення «Сбербанку Росії», в третє відділення іншого банку кинули «коктейль Молотова».

Як повідомляють у відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області, вирішують питання про відкриття кримінального провадження повідомляє  vgolos.

Зокрема, у центрі міста, на вулиці І. Франка, невідомі о 01:10 кинули пляшку із запальною сумішшю в банківське відділення, розташоване на першому поверсі будівлі. Внаслідок цього повністю вигоріло приміщення установи. Рятувальникам удалося запобігти займанню приміщень на верхніх поверхах.

О 01:40 невідомі кинули «коктейль Молотова» у вікно будівлі відділення іншого банку на проспекті Чорновола. Пошкоджено вікно, кіптява вкрила приміщення, куди потрапила суміш, яка не розгорілася.

Близько 02:00 невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю у приміщення відділення на вулиці Стрийській, Вигоріла повністю одна кімната відділення банку. За даними міськради, це трапилося на Стрийській, 33, у чотириповерховій будівлі «ВТБ Банку».

Постраждалих немає.

На місці працювали правоохоронці, усі обставини подій встановлюють.

   

Залишити коментар

Кометарі