Три в одному: HP представила мегафункціональний Windows-смартфон (відео)

Компанія HP на виставці Mobile World Congress в Барселоні анонсувала свій Windows-смартфон Elite x3, що об’єднує в собі смартфон, ноутбук і настільний комп’ютер

Про це повідомляє  zmiya.

За характеристиками Elite x3 значно потужніший, ніж преміальний смартфон Lumia 950 XL від Microsoft. Новинка отримала процесор Snapdragon 820, 4 гігабайти оперативної пам’яті і 64 гігабайти внутрішньої для зберігання файлів (з можливістю розширення до двох терабайт за допомогою microSD). Крім того, Elite x3 оснащений сканером відбитка пальця на задній панелі, батареєю ємністю 4150 міліампер-годин з підтримкою бездротової зарядки.

Особливістю смартфона стала функція, яка дозволяє підключити пристрій до дисплею, клавіатури і мишки, після чого він може працювати як повноцінний настільний ПК. Для цього разом з Elite x3 буде продаватися спеціальна док-станція з необхідними роз’ємами.

Також додатково пропонується купити пристрій Mobile Extender, що являє собою, дисплей, батарею і клавіатуру. Після підключення до Elite x3 пристрій перетворюється на повноцінний ноутбук з Windows 10.

Очікується, що новинка стане доступною влітку цього року.

   

Залишити коментар

Кометарі