Порошенко: події на Майдані – російська провокація

Президент Петро Порошенко назвав події у центрі Києва у другу річницю розстрілів активістів силовиками на Майдані провокацією. Про це він заявив журналістам у Вінниці в понеділок, 22 лютого, інформує «Інтерфакс-Україна» на сайті  zaxid.

Він також заявив, що російські ЗМІ заявили про початок третього Майдану.

«Кремлівська пропаганда зробила все, щоб цей день (річниця розстрілу «Небесної сотні» – ред.) виглядав інакше. Саме тому вони заздалегідь підготували гасла про Майдан 3.0. Але ця провокація у них не вийшла», – сказав президент.

«Незважаючи на всі об’єктивні труднощі, українці виявилися відповідальними», – сказав Порошенко.

Нагадаємо, в суботу кілька сотень людей у камуфляжній формі, які називають себе Штабом Революційних правих сил (РПС), провели низку акцій у центрі Києва.

Пізніше вони зайняли один із залів готелю «Козацький». Частина протестувальників залишилася ночувати на вулиці, для чого на площі встановили кілька наметів. Серед вимог протестувальників – скасування Мінських домовленостей і перезавантаження всієї влади.

У неділю ввечері мітингувальники провели «віче» та навіть вибирали «народних міністрів». Згодом директор департаменту соціальної та гуманітарної політики Міноборони Валентин Федичев повідомив, що домовився з РПС про звільнення готелю. Після цього «Штаб РПС» переселився з Майдану в провулок Шевченка, де розташовано пункт прийому допомоги полку «Азов».

Сьогодні комунальники розбирають намети «третього майдану» у центрі Києва.

   

Залишити коментар

Кометарі