На Майдані перебуває близько 200 осіб, трапляються сутички

На Майдані чоловік, який представився представником прес-центру РПС, журналістом газети “Народний трибунал” Ігорем Громовим, заявив, що йому зламали камеру і забрали штатив. Трансляцію вів телеканал “112 Україна” повідомляє  ua.112.

“Мене побили, забрали штатив, зламали камеру, саме тому, що тут ми висвітлюємо Майдан, так само як побили і забрали камери у журналістів 17 каналу. Ці люди не хочуть висвітлення подій, які були на Майдані, вони прийшли в балаклаві. Мені зателефонували наші хлопці, які сьогодні ночували на Майдані, сказали, що тут збираються незрозумілого вигляду люди в камуфляжі, в балаклаві, які оточують периметр наших наметів. Я приїхав, попросив їх представитися, зняти балаклави, вони зламали камеру, штатив і силою забрали з Майдану”, – зазначив він.

Представник патрульної поліції, інспектор 6 роти заявив, що розбиратися з інцидентом буде оперативно-слідча група.

“Ми більше працюємо з правопорушеннями за Адмінкодексом. Це кримінал. Оперативно-робоча група буде з’ясовувати. Нам за інструкцією заборонено входити в натовп, тому що у нас є табельна зброя, у нас можуть витягнути пістолет, тому ми, на жаль, не можемо реагувати”, – заявив він.

Нагадаємо, 20 лютого в Києві близько 50 осіб у камуфляжі зайняли низку приміщень готелю “Козацький” на Майдані Незалежності. Готель “Козацький” належить Міністерству оборони. Вночі представники Міноборони та Міністерства внутрішніх справ (МВС) прибули в готель для переговорів з організаторами акції на Майдані. Пізніше правоохоронці залишили будівлю, активісти залишилися в готелі.

Директор департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони Валентин Федічев повідомив, що протестувальники з готелю “Козацький” повинні до 16:00 перейти в приміщення, надане полком “Азов”. Але люди у камуфляжі заявили, що залишать ресторан готелю “Козацький” після віче. Пізніше стало відомо, що організатори акції на Майдані покинули готель.

   

Залишити коментар

Кометарі