Бог –Всемогутній! Зцілення від раку 4-го ступеня

Все розпочалося у березні 2010 року, коли молода жінка Даша готувалася стати мамою. «Коли я була на п’ятому місяці вагітності,— розповідає Даша,— у мене виявили пухлину. Вдало зробили операцію, вагітність зберегли, але, коли взяли аналіз цієї пухлини, встановили рак першого ступеня.» Лікарі сказали, що лікування можна розпочати тільки після народження дитини повідомляє  nkraina.

Термін вагітності дійшов до восьми місяців і Даші зробили кесарів розтин. Під час операції видалили ще три пухлини разом з усіма жіночими придатками. Дитина народилася абсолютно здоровою, але аналіз пухлин показав, що це вже рак четвертого ступеня, і метастази дійшли до печінки. Шансів на одужання Дашіне давали.

Саме тоді Даша разом з чоловіком Артемом прийняли тверде рішення — надіятися тільки на Бога.Вони почали просити Бога про чудо. Також за Дашу молилася і постилася вся церква.
Окрім цього, молода сім’я вирішила укласти із Богом заповіт: «У сімейній Біблії ми написали, що обіцяємо служити Богові до кінця днів, а в Нього просимо зцілити мене від раку. – розповідає Даша. – Мине пропускали жодного богослужіння. Також Бог поклав нам на серце відвідувати онкохворих – ми їздили в лікарню і розповідали людям про Ісуса Христа.»

Бог винагородив віру і посвячення Даші та Артема. У грудні 2010 року, перевіривши аналізи, лікаріне виявили у організмі жінки ні метастаз, ні онкоклітин. Вона була повністю зцілена.
«Бог – Всемогутній!» — з радістю ділиться Даша. – «Якщо у вас є проблема, не допускайте в душу страх. Вірте Богу! Моліться ревнісніше, сильніше, і Бог обов’язково відповість!»
Артем і Даша Полушкіни.

 

Залишити коментар

Кометарі