Революція триває, а гідності все менше

Зараз в Україні — криза політ системи: влада намагається всередині зберегти старі схеми.

Так вважає історик, учасник Майдану Андрій Плахонін. Про це він сказав оцінив в інтерв’ю “Радіо Свобода” повідомляє  24tv.

За його словами, останні події в Україні (відставки Абромавичуса й Каська, урядова криза, загроза втрати грошей МВФ) підтверджують, що революція – це не поступовий прогрес.

Плахонін також наголосив, що зараз в Україні є криза політ системи — влада намагається рокіровкою всередині зберегти старі схеми. Але зрештою їй це не вдасться.

Зараз влада певною мірою намагається грати на те, щоб якоюсь рокіровкою всередині все ж таки зберегти старі схеми. Впродовж року, я думаю, це все триватиме. Я думаю, що все рівно їм доведеться змінитися. Не так сильно, як нам того хотілося б. Але ця криза нам була дуже необхідна,
— вважає історик.

Плахонін, додав, що в Україні триває революція, хоча гідності стало менше.

“Революція триває, гідності все менше. У будь-якому випадку будь-яка революція – брудна справа. Ми все це розуміємо. І чистими руками, на жаль, революцію до кінця довести неможливо. Революція починається на вулиці і закінчується у владних кабінетах. Якщо ми подивимося на Велику французьку революцію, то її неможливо уявити потім без того, що зробив Наполеон, Кодекс права, економічне законодавство”, — оцінив історик два роки в Україні після втечі Януковича.

   

Залишити коментар

Кометарі