У Росії за державну зраду судитимуть екс-співробітника Московського патріархату

Розгляд у справі може розпочатися протягом двох тижнів

У Росії перед судом за звинуваченням у державній зраді на користь США постане колишній співробітник відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату Євген Петрін, повідомив його адвокат Іван Павлов, передає “Інтерфакс-Росія” на сайті  ua.112.

“Матеріали кримінальної справи щодо нашого підзахисного передано до Московського міського суду. Розгляд у справі може розпочатися протягом двох тижнів”, – сказав адвокат.

Захисник нагадав, що Петріна було затримано влітку 2014 р. і відтоді він перебуває під вартою в СІЗО “Лефортово”. Термін його арешту продовжено до 5 березня.

За даними синодального інформаційного відділу, правоохоронні органи зацікавилися Петріним у зв’язку з його діяльністю, що передувала роботі в РПЦ.

Брат обвинуваченого повідомив, що той працював у спецслужбах РФ, але звільнився за власним бажанням. “Євген, будучи співробітником відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату з 2013 р., зустрівся у справах служби з іноземними особами, яких він запідозрив у шпигунстві на користь США на шкоду інтересам Російської православної церкви, особливо в Україні”, – сказав він.

Про цю зустріч брат співрозмовника агентства доповів на попереднє місце роботи, однак ця інформація не зацікавила спецслужбу. Петрін продовжив самотужки збирати інформацію, доки не був затриманий, каже його родич.

Нагадаємо, в Росії звинуватили у державній зраді жінку, що повідомила про відправку військ РФ до Донецька.

   

Залишити коментар

Кометарі