Порошенко відомі замовники вбивств на Майдані

За даними президента, загальна кількість осіб, яким повідомили про підозру, – 282.

Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні до народу з нагоди Дня Героїв Небесної сотні підкреслив, що слідство не тільки знає замовників і виконавців убивств на Майдані, а вже має відповідні докази.

“Слідство відтворило канву подій. Воно не просто знає замовників, організаторів і виконавців, а вже має відповідні докази. Воно встановило роль і місце кожного у злочинній змові, результатом якої і стало масове знищення людей. І навіть розпиляну зброю, з якої вбивали, знайшли і відновлюють її серійні номери”, – зазначив глава держави.
За словами Порошенка, в цілому, щодо подій листопада 2013 року – лютого 2014 року, які відбувалися по всій країні, є вже й такі справи, які зі стадії розслідування переходять у стадію покарання.
У судах вже слухаються справи щодо тринадцяти “беркутівців” і восьми “тітушок”. Загальна ж кількість осіб, яким повідомили про підозру, – 282. Повідомляє korrespondent.
“Всі ці цифри повинні були бути великими, тут я з вами абсолютно згоден. І назвав я їх тільки з однією метою. Повинен показати, з одного боку, що брешуть ті політики, які говорять, що нічого не розслідується. З іншого боку, ця історія насправді ще дуже далека від завершення”, – додав президент.
Нагадаємо, що в Україні 20 лютого поминають загиблихна площі Незалежності і вулиці Інститутській у лютому 2014 року.
Керівник управління спецрозслідування Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк повідомив, що у зв’язку зі вступом у дію закону “Про Державне бюро розслідувань” з першого березня розслідування справ Майдану буде зупинено.
Порошенко наголосив на неприпустимості зупинення процесу розслідування справ Майдану з 1 березня через недосконалість законів і запевнив, що не допустить цього.
 

Залишити коментар

Кометарі