Порошенко обіцяє не припиняти розслідування злочинів часів Майдану

Президент України Петро Порошенко заявив про неприпустимість зупинки розслідування злочинів часів Майдану з 1 березня через недосконалість законів та запевнив, що не допустить цього, повідомляє gazeta.

Про це він заявив на зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні.

Зокрема на зустрічі голова громадської організації “Родина Героїв Небесної Сотні” Ігор Гурик подякував главі держави за підтримку і розуміння скорботи родин та закликав інші громадські організації утриматись від акцій протесту у ці дні.

“Для нас дуже важливо гідно вшанувати пам’ять загиблих. Зараз дуже важливою є єдність нашої держави, щоб ми розуміли, що ми мажемо подбати про її цілісність, щоб перемогти агресора та втілити у життя ідеї Героїв Небесної Сотні та їхнє прагнення побудувати європейську державу”, — сказав батько загиблого Героя Романа Гурика.

Він також висловив занепокоєння з приводу повідомлення про можливість зупинення розслідування злочинів часів Майдану з 1 березня через те, що набуде чинності закон проДержавне бюро розслідувань в нинішній редакції.

“Президент наголосив на неприпустимості зупинки процесу розслідування через недосконалість законів та запевнив, що не допустить цього”, – наголошується в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що з 1 березня ГПУ припиняє розслідування справ про злочини на Майдані.

   

Залишити коментар

Кометарі