Військкомати готуються до мобілізації

Питання тільки в часі.

Жителям України масово розсилають повістки. Але якщо раніше говорили, що це для звірки даних, то зараз у військкоматах не приховують, що заздалегідь – до указу президента шукають заміну тим, хто цієї весни піде на “дембель”.

– Так вийшло, що на повістці, яку приніс двірник, за мене розписалися інші люди, але я все одно вирішив з’явитися за викликом, – розповідає киянин Микола. – У військкоматі мене відразу ж відправили на медкомісію, разом зі мною були ще п’ять чоловік. Огляд проходив швидко і весело: ви мене чуєте? – так – ви мене бачите? – так. Значить годен! Єдиний терапевт хоч щось зробив – надіслав на аналізи. Прощаючись, співробітники військкомату сказали, що як тільки вийде указ президента про мобілізацію, я повинен збирати речі – і в учебку. Пише ukr.media.

Спікер Генерального штабу Владислав Селезньов так прокоментував розповідь нашого читача:

– Ми дійсно готуємо до мобілізації, секрету в цьому. Але в яких обсягах і в які терміни вона буде оголошена – не знаємо.

Нагадаємо, демобілізація військовослужбовців четвертої хвилі почнеться в березні. Генштаб покладав великі надії на контрактників і підвищення зарплат в армії. Однак, за нашими даними, набрати 40 тисяч добровольців ніяк не вдається. Претенденти якщо і є, то на рядовий солдатський склад – прості хлопці з провінцій, які не можуть знайти іншу роботу. Сержанти і офіцери запасу з військовою спеціальністю непогано влаштовані і на громадянці. А після демобілізації армії потрібні люди зі знаннями, а не тільки людино-одиниці, як на початку АТО.

   

Залишити коментар

Кометарі