“Урядовий переворот”

“САМОПОМІЧ” ВИСУНУЛА ЖОРСТКУ УМОВУ ПОВЕРНЕННЯ В РАДУ

Фракція “Самопоміч” відмовляється брати участь в засіданнях депутатів Верховної Ради. Про таке рішення стало відомо сьогодні вранці. Можливим поверненням в зал засідань є голосування за відставку Кабміну Яценюка і Генпрокурора. У партії назвали події 16 лютого “урядовим переворотом”.

Друга умова, за якої депутати партії повернуться до зали засідань є голосування за важливі євроінтеграційні закони. У прес-службі партії повідомили, що таке рішення потрібно озвучити при формуванні порядку денного парламенту. Про це вони просили подбати спікера Гройсмана, який повинен донести позицію партії. Рішення про повернення до зали засідань приймуть на засіданні партії повідомляє   znaj.ua.

Вчора лідер фракції Олег Березюк повідомляв, що партія розглядає вихід з коаліції. Від рішення “Самопомочі” залежить її існування, адже вчора “Батьківшіна” покинула склад парламентської більшості.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко висловила жорстку позицію: реформування коаліції або призначення позачергових парламентських виборів. Ідею реформувати Кабмін підтримав прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

   

Залишити коментар

Кометарі