Порошенко просить депутатів якнайшвидше прийняти безвізові закони в редакції ЄС

Український Президент Петро Порошенко закликав народних депутатів якнайшвидше прийняти безвізові закони у тій редакції, яку запропонували в Європейському Союзі. Про це йдеться у відкритому зверненні Порошенка на офіційному сайті Президента.

Порошенко зауважив, що попри політичну кризу в Україні, потрібно рухатись і далі, тому безвізовий режим з ЄС відкладати не можна. “Залишився буквально один-єдиний день, навіть лише вечір, для ухвалення останніх кількох законів, які відчиняють двері громадянам України для безвізових поїздок до країн Євросоюзу”, – повідомив Порошенко.

При тому Порошенко зазначив, що зробив все для того, щоб владнати всі формальності щодо безвізового режиму з ЄС і, якщо депутати швидко ухвалять необхідні закони в редакції ЄС, то організація швидко приступить до втілення безвізового режиму  повідомляє znaj.ua

“Краще – ворог хорошого. Готовності голосувати замало. Голосувати треба саме в тій редакції, якої вимагає Європейський Союз. Правила приєднання до престижного клубу країн з безвізовим режимом – це їхні правила, і до них нас ніхто не силує. Але є чіткий запит суспільства прийняти ці нововведення. Більшість з них стосуються так чи інакше питань боротьби з корупцією. І це насамперед наш український інтерес. Це нам потрібно в першу чергу, а не Євросоюзу.”, – зазначив галава держави.

Порошенко нагадав, що в Україні вшановують річницю загиблих під час Революції Гідності і закликав нардепів проголосувати, щоб повернути людям все вкрадене режимом Януковича та зміцнити обороноздатність України.

   

Залишити коментар

Кометарі