Через субсидії Мінфін перевірить всі рахунки

Масова роздача субсидій українцям стане причиною майбутніх штрафів та величезних боргів, через неправдиву інформацію про доходи, які українці подавали в деклараціях про доходи. Відтак, коли громадянин заповнював декларацію про доходи на отримання субсидії йому не обов’язково було вказувати всі неофіційні джерела доходів та рахунки в банках, оскільки тоді існувала банківська таємниця, яка захищала українців від інформування про фінансовий стан третій стороні.

Таким чином, українців знову надурили: спочатку роздали субсидії і навіть спростили процедуру їх отримання, а тепер починають “відсіювати” недобросовісних споживачів. Фактично, більшість українців потрапила таким чином в пастку і не зможе приховувати доходи від Мінфіну. Цей підхід нагадує ситуацію із валютними кредитами, які спочатку всім масово нав’язували, а тепер люди досі не можуть вирішити проблеми із їх погашенням  повідомляє  znaj.ua.

Відтак, урядовці у законі “Про банки та банківську діяльність” у ст. 62 додали пункт, за яким Міністерство фінансів легко перевірить всі ваші доходи, просто скерувавши письмовий запит до банку. Для цього Мінфіну навіть не буде потрібно вашої згоди. Вам перевірять не лише депозит в банку, але будь-який активний рахунок, який відкрито на вас, по якому відбувається рух коштів, ваші банківські картки, всі великі покупки тощо.

Експерти стверджують, що Мінфін зробив все свідомо, бо хоче таким чином наповнити бюджет за рахунок несплачених податків з прихованих доходів. Теж стосуватиметься переказів коштів з-за кордону, чи з рахунку на рахунок. Єдине, що досі залишається незрозумілим: яка процедура і механізм дозволить Мінфіну це зробити, однак те, що українці відмовлятимуться від субсидій та соціальних допомог − вже очевидно.

Любов Кінаш
   

Залишити коментар

Кометарі