SunSay: “Для мене не має значення – концерт у Львові, чи в Москві”

Музикант підтвердив виступ в Криму і гастролі в Росії.

Повідомляє  ukr.media. Фіналіст Нацвідбору “Євробачення” Андрій Запорожець відповів на критику на свою адресу. Музикант дійсно гастролює в Росії, але не бачить в цьому нічого поганого.

– У мене величезна аудиторія в Росії. Мене там дуже люблять і дуже чекають. Ця аудиторія створювалася роками, ще до всіх сумних для мене подій. Коли я виходжу на сцену – я не ідентифікую людей – граю я у Львові, Москві, Берліні. Це відкриті люди, яким потрібно те, що я їм даю. Я не ділю свою аудиторію за національними критеріями. Люди, які засуджують мене – це, напевно, не моя аудиторія. Але я можу їх зрозуміти, – заявив Sun Say.

Ще одним приводом для критики став виступ Sun Say в Криму. Раніше PR-менеджер Андрія Ксенія Шагова заявила, що відкритого концерту в Севастополі у команди не було. Але, як розповів Sun Say, в Криму він все-таки виступав, правда – у вузькому колі.

– Так, у мене був один концерт в Севастополі для наших друзів. Ми зіграли в маленькому барі дуже близької моєї подруги. Це був дуже маленький концерт, який сильно не рекламувався, – сказав Sun Say.

Нагадаємо, у другому півфіналі пісня Sun Say “Love Manifest” стала абсолютним лідером як за оцінками журі, так і за результатами глядацького голосування. Одразу після півфіналу з’явилася інформація, що Sun Say можуть виключити з конкурсу, так як його пісня не нова. Але організатори “Євробачення” спростували ці чутки.

У другому півфіналі Нацвідбору критика журі була не менш жорсткою, ніж у першому. Особливо дісталося 18-річної Вікторії Петрик, яка виступала з піснею “Overload”. Журі розкритикувало і саму композицію, і образ дівчини в цілому. Петрик спочатку намагалася відповідати на їдкі коментарі членів журі, але незабаром замовкла і дослухала критику мовчки. Лише за лаштунками дівчина дала волю емоціям.

Скандал навколо SunSay на “Євробаченні”: “Все це – підступи заздрісників!”

Група SunSay з піснею Love Manifest отримала від глядачів 53,03% голосів (всього відправили SMS близько 139 тис. українців). Джамала, нагадаємо, набрала 49,22% (з 160 тис. проголосували). Здавалося б, лідирує SunSay. Але якщо перевести в абсолютні цифри, то виходить, що за Джамалу відправили SMS близько 78,7 тис. українців, а за SunSay – 73,6 тис. У будь-якому випадку битва у фіналі очікується дуже гарячою.

   

Залишити коментар

Кометарі