Що відбувається з організмом закоханої людини?

Британські вчені розповіли, як любов впливає на людський мозок і тіло.

За інформацією ukr.media. Закоханість стимулює вироблення гормону дофаміну

Британські вчені розповіли, як любов впливає на людський мозок і тіло.

За словами експертів, закоханість стимулює вироблення хімічних речовин у головному мозку, які викликають весь спектр позитивних емоцій від радості до прихильності. Але вчені виявили, що любов відбувається не тільки в голові. Хімічні реакції також відбуваються по всьому тілу, через що люди, наприклад, відчувають метеликів у животі.

1. Людина стає щасливішою

Взаємна закоханість дарує відчуття ейфорії. Дослідження показали, що існує зв’язок між сильними почуттями і підвищеним рівнем дофаміну, відомого як гормон радості і задоволення.

2. Зменшується біль

В ході досліджень, вчені виявили, що для того, щоб біль зменшився, достатня лише поглянути на фотографію того, кого любиш. Це викликає хімічні реакції в мозку, які блокують больові відчуття.

3. Відчувається поколювання по всьому тілі

Почуття збудження наповнює тіло такими гормонами, як адреналін і норадреналін, які прискорюють серцебиття, через що долоні пітніють, а голова починає крутитися. В одному з досліджень людей попросили зафарбувати ті частини чоловічка, де смороду малі особливі відчуття. Більшість замалювали все тіло, особливо виділяючи грудей, живіт і голову.

4. На щоках з’єднання являється рум’янець

Коли ми бачимо об’єкт симпатії, то на наших щоках з’єднання являється рум’янець через моментальний викид адреналіну. У цей момент кров’ю яні судини розширюються, забезпечуючи приплив крові.

5. Серце стає більш захищеним

Масове дослідження показало, що заміжні люди менш схильні до розвитку серцевих захворювань, ніж самотні, не залежно від віку. Крім того, наголошується, що відсоток курців серед заміжніх людей нижчий, ніж серед самотніх.

   

Залишити коментар

Кометарі