М`ясо і яйця – подешевшали

З початку року подешевшали продукти.

Про це повідомив на сторінці в Фейсбуці директор Української асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко, пише gazeta.

“Якщо подивитися на аналіз цін з початку 2016 року, можна відзначити, що подешевшало м’ясо і сало. Хоч небагато, але подешевшав рис і цукор. З овочів подешевшала тільки цибуля. Зате дуже сильно подешевшали яйця”, – відзначив Дорошенко.

Ціну на яйця потягла вниз заборона на ввіз українських яєць до Ізраїлю. За словами Дорошенка, при собівартості 7-9 грн за десяток яєць, ціна виросла до 24 грн, а зараз впала до 10,4-14 грн.

Эксперт отметил, что свинина установила рекорд падения цены за 10 лет. На сегодня килограмм в живом весе стоит 25 грн. Хотя в июле 2015 года цена составляла 34 грн/кг. В то же время, цена в 25 грн/кг, по словам Дорошенко, близка к себестоимости производства, поэтому ожидать дальнейшего падения не стоит.

Курятина подешевшала через активніший іспорт європейського м’яса в січні. Збувати птицю на українському ринку європейців спонукало російське ембарго.

   

Залишити коментар

Кометарі