Верховна Рада провалила відставку Яценюка

Верховна Рада не прийняла резолюцію про недовіру Кабміну і, відповідно, не відправила Арсенія Яценюка у відставку.

За резолюцію проголосували 194 народних обранці.

Не голосувала в повному складі фракція “Народний фронт” та група “Відродження”. Із фракції БПП “за” проголосували 97 народних депутатів, із “Опозиційного блоку” – 8, фракції “Самопоміч” – 25, “Радикальної партії” – 15, “Батьківщина” – 15, група “Воля народу” – 6, із позафракційних – 28.

Як повідомлялося, сьогодні президент Петро Порошенко виступив із зверненням, в якомузакликав генпрокурора Шокіна і прем’єра Арсенія Яценюка піти у відставку.

Про те, що Віктор Шокін вже написав заяву про відставку, сьогодні повідомив нардеп Мустафа Найєм, а також джерела в ГПУ. Офіційно Генпрокуратура поки цього не підтверджує.

Також Порошенко заявив про необхідність повного перезавантаження уряду.

“Тепер вже очевидно є запит на повне перезавантаження уряду. Поки що у прем’єр-міністра зберігається можливість вибрати,яким способом краще дати простір для реалізації цього запиту”, – зазначив президент.

При цьому він підкреслив: “Момент для часткового поновлення Кабінету міністрів упущений. Про нього надто довго говорили, і в результаті – забалакали. Тотальне переформатування Кабінету міністрів має відбуватися на основі чинної коаліції у складі “Солідарності”, “Народного фронту”, “Самопомочі” і “Батьківщини”. Повідомляє unian

Згідно із законом про уряд, резолюція недовіри вважається прийнятою, якщо за неї проголосувало не менш як 226 депутатів. Якщо вона буде підтримана, уряд піде у відставку. Якщо достатньої кількості голосів на набереться, це питання можна буде піднімати до кінця поточної сесії .

 

   

Залишити коментар

Кометарі