Вчені провели дослідження, що вимерлі види динозаврів можуть ожити.

У 2050 році по планеті бігатимуть динозаври – вчені.

Фільм “Світ Юрського періоду” може стати реальністю. Вчені провели дослідження, за підсумками якого прийшли до висновку, що вимерлі види динозаврів можуть ожити  повідомляє  gazeta.

Експерти також стверджують, що кількість мільйонерів зросте в рази, почнеться час надзвукових літаків, нових видів роботів і штучних інтелектів. Дослідники вважають, що ставши багатими, люди матимуть більше вільного часу і житимуть більш здоровим життям без смертельних захворювань, а рак переможуть. Про це повідомляє Dailystar.

Президент Дослідницького Інституту доктор Адам Сміт також передбачив повернення динозаврів.

“Динозаврів відтворять шлячхом розведення нелітаючих птахів. Отримані результати досліджень говорять про те, що сучасні птахи і є динозаврами, тільки тепер вони виглядають інакше. У їх ДНК міститься інформація, яка говорить про еру динозаврів”, – повідомляє доктор Адам Сміт.

Вчені хочуть використовувати отримані дані і відтворити динозаврів. Так, завдяки “сполученням селекції та генної інженерії” вони додадуть птахам характерні риси динозаврів – “щелепи з зубами, хвіст і маленькі передні кінцівки”.

Нагадаємо, у музеї Нью-Йорка виставлять скелет гігантського титанозавра.

   

Залишити коментар

Кометарі