Саакашвілі має намір ввести нових людей на чиновницькі посади відкрити дорогу в політику молодим. “Моя мета – цю еліту замінити новою”

Саакашвілі натякнув на власні президентські амбіції.

Губернатор Одеської області заявив, що його мета – не крісло в уряді, а зміна політичної системи в Україні.

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі не бажає обіймати посаду в уряді, але хоче змінити політичну систему в Україні. Про це він заявив в ефірірадіостанції Ера повідомляє  korrespondent.

“У мене амбіції набагато вищі, ніж урядова посада. У мене мета – змінити політичний клас і правила гри. Прем’єрів в Україні буде дуже багато в наступні роки. Уряд буде змінюватися часто. Такий мій прогноз. Але людей, які зможуть змінити правила політичної гри, буде вкрай обмаль”, – сказав він, відповідаючи на запитання ведучого, чи погодиться він стати прем’єр-міністром України за певних умов.
Саакашвілі додав, що також має намір ввести нових людей на чиновницькі посади і відкрити дорогу в політику молодим. “Моя мета – цю еліту замінити новою”, – підкреслив він.
Резюмуючи, Саакашвілі зазначив, що зацікавлений залишитися у владі в разі, якщо в Україні зміниться політична система.
Зазначимо, що Саакашвілі давно виступає за зміну уряду Арсенія Яценюка, з яким у нього давній конфлікт.
Зокрема, одеський губернатор підтримав рішення глави Мінекономіки Айвараса Абромавичуса про відставку. “Хіба вам не слізно, що литовці і грузини змушені перебрати на себе функцію захисників країни від деяких не чистих на руку етнічних українців, які прорвалися у владу”, – написав тоді Саакашвілі в соцмережі.
Нагадаємо про те, що завтра очікується звіт Яценюка в парламенті.
   

Залишити коментар

Кометарі