Підсумки діяльності Кабміну Яценюка – колапс економіки і невиконані обіцянки

За словами політика, за час прем’єрства Арсенія Яценюка держборг збільшився на 989 мільярдів гривень

“Опозиційний блок” підготував альтернативний звіт про діяльність Кабінету міністрів, а також розробив механізм для виходу країни з кризи. Про це заявив народний депутат від “Опозиційного блоку” Микола Скорик в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 16 лютого повідомляє  ua.112.

“Опозиційний блок проаналізував діяльність уряду. Жодна з цілей, які ставилися, не виконана – ні підвищення рівня життя, ні реальна боротьба з корупцією, ні модернізація економіки, ані децентралізація. Економіка доведена до колапсу, а люди – до зубожіння”, – зазначив Микола Скорик.

За словами політика, за час прем’єрства Арсенія Яценюка держборг збільшився на 989 мільярдів гривень. “Що стосується інфляції, то якщо у 2014 році вона становила 25%, то в 2015-му – вже 43%. Це говорить про повну неспроможність Кабміну”, – додав він.

За словами Миколи Скорика, “Опозиційний блок” також пропонує конкретні кроки з подолання кризи.

“В першу чергу необхідно встановити мир. Для цього парламент повинен активно підключитися до реалізації Мінських угод. По-друге, необхідно прийняти нормальний бюджет на 2016 рік, переглянувши макроекономічні прогнози і таким чином врятувати наших громадян від вимирання. Потрібно дати імпульс для розвитку а, киобіцянспоживчого ринку. Ми пропонуємо цілий комплекс ініціатив щодо Конституційної реформи і реальної децентралізації. Ми будемо презентувати наш звіт у Верховній Раді і пропонувати його парламенту для роботи”, – сказав Микола Скорик.

   

Залишити коментар

Кометарі