Три президенти України закликали Порошенка відновити Мельниченка на посаді директора Національного культурного центру в Москві

Культурний центр вже восьмий місяць існує без директора

Три президенти України – Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко закликали главу держави Петра Порошенка відновити Володимира Мельниченка на посаді директора Національного культурного центру в Москві. Про це йдеться в їх спільній заяві.

Президентский фонд Леонида Кучмы “Украина”

У заяві наголошується, що в липні 2015 року контракт Мельниченка з Державним управлінням справами не був продовжений, в результаті чого Культурний центр вже восьмий місяць існує без директора повідомляє ua.112

“Дорогоцінний час безповоротно втрачено, і ситуація настільки розбалансована, що не допустити розгрому в Москві вкрай важливого для України патріотичного установи може в екстремальних умовах тільки керівник з авторитетом і масштабом, знаннями і досвідом Ст. Мельниченко. Враховуючи вищевикладене, звертаємося з проханням невідкладно розглянути питання призначення генерального директора Національного культурного центру в Москві”, – йдеться в заяві.

Зазначимо, що Мельниченко очолював Національний культурний центр у Москві з 2001 по 2015 рр. і є автором 50 книг з історичної, політичної і мистецтвознавчої проблематики, лауреат Шевченківської премії.

 

   

Залишити коментар

Кометарі