З 1 березня світло подорожчає.

За електроенергію доведетьсяплатити більше

З 1 березня тариф на електроенергію знову підвищиться в середньому становив 25% і складе 57 копійок – 1,56 гривні за кіловат.

Про це повідомляє сайт ПАТ “Київенерго”.

Зокрема, за обсяг, спожитий до 100 кВт / год електроенергії на місяць (включно) кияни будуть платити по 57 копійок за кіловат (зараз 45,6 копійки), за обсяг, спожитий від 101 кВт / год до 600 кВт / год електроенергії в місяць (включно) – 99 копійок (зараз 78,9 копійок), за обсяг, спожитий понад 600 кВт / год – 1,56 гривні (зараз 147,9).

Крім того, в “Київенерго” відзначили, що НКРЕКП 29 грудня 2015 схвалив прогнозовані тарифи на теплову енергію для потреб населення і послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води, послуги населенню.

Раніше Національна комісія регулювання електроенергетики переглянула тарифи для населення 39 підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства на централізоване водопостачання і водовідведення з 1 лютого. Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, також розглянула питання збільшення тарифу ПАТ “Київенерго” на теплову енергію для населення на 8,5%.

Повідомляє segodnya.

 

   

Залишити коментар

Кометарі