Порошенко розповів Європі, як Україна бореться з корупцією

За місяць НАБУ початок виробництвапроти трьох членів парламентузазначив президент.

Президент України Петро Порошенко запевняє, що розслідування заяви міністра економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічуса буде прозорим. Про це Порошенко повідомив в ході президентських дебатів під час Мюнхенської конференції з безпеки.

“За один місяць роботи Національне антикорупційне бюро і антикорупційний прокурор вже почали провадження проти трьох членів парламенту, серед них – один представник моєї партії”, – заявив він.

“Це найкращий доказ того, що ми повністю відкриті для всіх розслідувань і для будь-якої боротьби з корупцією”, – додав президент.

“Що стосується заяви пана Абромавічуса – це я його запросив в Україну і дав йому українське громадянство і він був технократ. Я йому сказав, що він під моїм персональним захистом”, – заявив Порошенко.

Порошенко зазначив, що звинувачення Абромавічуса стосуються політичного тиску, додавши, що “в будь-якому випадку розслідування повинно бути прозорим”.

Як повідомлялося, 3 лютого Абромавічус заявив, що вирішив подати у відставку з поста міністра економічного розвитку і торгівлі України у зв’язку з політичним тиском з боку першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка.

За інформацією segodnya.

   

Залишити коментар

Кометарі