Луцький сирота жив у халабуді, куди і повернеться

Луцький сирота, який працює двірником і жив у халабуді, знову планує туди повернутися. Термін його перебування в готелі, де оплатили місце волиняни, закінчується 19-го лютого.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новинирозповідало історію про Тараса Врублевського, який, начемауглі по-луцьки, облаштував домівку з підручних матеріалів у заростях біля мосту на вулиці Ківерцівській в обласному центрі. До таких методів вдався хлопець, коли платити за комунальні послуги й оренду помешкання стало неможливо. Такі його дії назвали незаконними й приїхали під вікна з важкою технікою.

Втім, після розголосу у ЗМІ, на нього перестали тиснути комунальники, владці міста теж звернути увагу, а не байдужі люди почали допомагати повідомляє volynnews.

Зокрема хлопцю запропонували тимчасове житло в готелі.

У коментар ІА Волинські Новини він розповідає, що йому пообіцяли дати квартиру, але коли це станеться, не сказали.
IMG_5484w
«Спочатку мені запропонували тимчасове службове помешкання на вулиці Драгоманова, будинок № 2. Це напівпідвальне двокімнатне приміщення. Але там воно у дуже жахливому стані, стіни та стеля розвалюються й потрібно дуже багато грошей, щоб навести там лад. Я подумав, що коли погоджуся, то вони про мене зовсім забудуть й потім, якщо зміню роботу, то знов лишуся на вулиці – тому й відмовився.

Як працівники Луцької міської ради побачили, що я відмовився, то запропонували ту ж квартиру, але сказали, що зроблять там ремонт й дадуть мені від виконкому ордер на квартиру від гуртожитку, а також припишуть мене. Звісно, я з радістю погодився, що нарешті матиму свій куточок у цьому світі», – поділився Тарас.

Зауважимо, що за житло в готелі заплатили до 19-го лютого. Тарас додає, що чиновники йому не назвали точної дати, коли він зможе вселитися у свою нову квартиру, тому, говорить, що, найімовірніше, знову повернеться у халабуду, адже більше йому нікуди йти.

   

Залишити коментар

Кометарі