8 місце на Чемпіонаті світу з кондитерського мистецтва

Єлизавета Глінська, відомий професіонал кондитерської справи, кулінарний експерт тележурналу “Все буде добре” і програми “Все буде смачно!” на каналі СТБ на пару з шеф-кондитером Олександром Бражевським завоювали для України 8-ме місце на Чемпіонаті світу з кондитерського мистецтва Mondial des arts sucres, що проходив у Парижі.

На приготування 3 скульптур: з шоколаду, цукру і з пастилажу, заввишки понад 1 м, кондитери витратили 20 годин. Так само вони виготовили 3 види шоколадних цукерок, 4 антраме, 5 гато-вояж і подали 20 порцій ресторанного десерту.

Оцінювали страви 32 судді з 16 країн світу і 40 комісарів, більшість із яких Чемпіони світу або кращі кондитери Франції повідомляє gazeta.

677923_3_w_1000“Я вважаю, що впоралася на 90%, адже практично все, що було задумано і прописано, було реалізовано. Навіть на тренуваннях були труднощі і помилки, яких я побоювалася в процесі самого конкурсу, але, на щастя, ніде “не спіткнулася”, рука була “твердою”, а розум “холодним”, — розповіла Ліза. — Це одна з найяскравіших подій у моєму житті, мені буде про що розповідати своїм дітям і онукам. За ці кілька днів я однозначно зросла і справді відчула себе професіоналом. Переконалася в тому, що моя праця, старання і любов до того, що я роблю, можуть привести мене до гарних результатів”.

   

Залишити коментар

Кометарі