Порошенко відправив Шокіну список корупціонерів

Президент Петро Порошенко закликав прем’єр-міністра, генерального прокурора та директора Національного антикорупційного бюро не зволікати в питаннях боротьби з корупцією

Про це повідомляє espreso з посиланням на прес-службу глави держави.

Зазначається, що Порошенко наголосив на неприпустимості випадків неефективних дій у запобіганні корупції і необхідності притягнення до відповідальності виявлених корупціонерів.

У листі йдеться про те, що голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба та заступник директора Департаменту державної експертизи Державної служби експертного контролю Сергій Головатий були затримані співробітниками СБУ і ГПУ на отриманні хабарів.

Було викрито причетність до корупційних дій голови Державної служби експертного контролю Юрія Терещенка — під час обшуку за його місцем проживання виявлено частину грошових коштів, які було передано напередодні Головатому як хабар.

Однак затримані чиновники, відповідно до судових рішень, вийшли на волю та поновлюються на посадах.

“Вважаю неприйнятною бездіяльність правоохоронних органів і керівництва уряду. Чиновники, щодо яких є обґрунтовані підозри у здійсненні корупційних злочинів, мають звільнятися з посад або, щонайменше, бути відсторонені від виконання посадових обов’язків на час проведення слідства і суду. Чекаю ефективної та результативної реакції на вказані факти”, – йдеться у листі президента.

  • Нагадаємо, що ЄС вимагає негайних результатів боротьби з корупцією в Україні.
   

Залишити коментар

Кометарі