Небезпечні властивості солі

Британські вчені з 2003 по 2011 роки проводили активну інформаційну кампанію зі скорочення вживання солі, у зв’язку зі шкодою, яку вона може завдати

У цей період кількість вживаної солі населенням помітно зменшилася до 8,1 грама протягом доби, пише segodnya.

Порівняно з періодом до проведення кампанії, кількість споживаної солі знизилася на 15%. У результаті чого кількість смертей від надмірного споживання солі знизилася на 40%. За словами вчених, за останні 10 років, завдяки проведеній інформаційній пропаганді про шкоду солі, багатомільйонне населення стало вживати її значно менше, і стало стежити за своїм здоров’ям. Крім контролю доз споживаної солі, люди стали також контролювати свій раціон, по можливості насичуючи його корисними вітамінними продуктами. Виходить, що поширювати інформацію про користь і необхідність здорового харчування ефективніше, ніж проводити лікування від хвороб, яких можна було уникнути.

Вчені з Британії закликають Департамент охорони здоров’я запровадити політику скорочення вмісту солі у вироблених продуктах. За їхніми словами, це дозволить знизити кількість смертей, а також поліпшити загальний стан здоров’я багатьох мільйонів людей. У ході досліджень експертам вдалося довести, що вживання солі завдає істотної шкоди серцево-судинній системі шляхом підвищення тиску в судинах. Тому вже зараз, у превентивних цілях і цілях збереження безлічі життів, необхідно знизити кількість споживаної солі.

 

 

Залишити коментар

Кометарі