Найбільш вдалий вік для створення сім’ї.

Думки щодо ідеального віку для створення сім’ї розходяться. Одні думають, що чим раніше люди вступають в шлюб, тим швидше вони звикнуть один до одного і зможуть ужитися. Інші ж прихильники тієї ідеї, що перед таким відповідальним рішенням треба як слід нагулятися. Але вчені всіляко шукають “золоту середину”.

Так, дослідник Університету Юти Ніколас Вольфінгер заявив, що вік від 28 до 32 років є найбільш вдалим для шлюбу і дає найнижчу ймовірність розлучення, повідомляє gazeta.

Це заява Вольфингера щодо “ідеального віку” викликала скептичну реакцію у багатьох його колег і читачів.

Видання процитувало ще одного фахівця з шлюбної терапії – Ендрю Дж. Маршалла. Експерт переконаний, що на сьогоднішній день багато людей надто намагаються показати оточенню, що мають “ідеальні відносини”.

“Бажане видається за дійсне – якщо ми зробимо це в правильний день і в точності правильним способом, то ми йдемо в правильному напрямку і отримаємо правильний шлюб. Ми починаємо боятися робити помилки”, – зазначив Маршалл.

Він також зазначив, що в гонитві за ідеалом люди намагаються скрізь створити ілюзію, починаючи від одягу і закінчуючи локацією. А це, на його думку, помилковий шлях.

   

Залишити коментар

Кометарі