Часте використання мобільних телефонів не призводить до розвитку раку

Багато людей давно налякані страхітливими повідомленнями про те, що випромінювання від мобільних телефонів може представляти небезпеку для здоров’я і навіть здатне викликати рак мозку, але американські вчені повідомляють, що ці побоювання здебільшого є невиправданими.

На думку експертів охорони здоров’я, випромінювання, що випускається мобільними телефонами, не викликає рак мозку, але надмірне використання телефонів може призвести до розвитку інших захворювань, особливо серед дітей.

Деякий час тому Міжнародне агентство Всесвітньої організації охорони здоров’я з вивчення раку класифікувало мобільні телефони та інші радіочастотні електромагнітні поля в якості можливого канцерогену, але на даний момент немає ніяких досліджень, які повністю підтверджують цю заяву. Дослідники не виявили жодних доказів збільшення ризику розвитку раку після тривалого використання мобільного телефону.

Мобільні телефони не викликають рак і не сприяють прискореному зростанню існуючих пухлин, кажуть експерти. Хоча існують деякі побоювання, що радіочастотна енергія від стільникових телефонів, які піднесені близько до голови, може вплинути на мозок і інші тканини, на сьогоднішній день немає ніяких доказів того, що радіочастотна енергія може викликати рак. Радіочастотна енергія, що виходить від мобільних телефонів, являє собою одну із форм електромагнітного випромінювання, яке є неіонізуючим. Ні в одному дослідженні про рак не доведено, що неіонізуюче випромінювання викликає рак, підкреслюють вчені.

Сайт : cikavosti

   

Залишити коментар

Кометарі