Антипохмільні коктейлі.

Лікування похмілля – ціла наука.Повідомляє gazeta Існує безліч способів, як можна позбутися наслідків яскравої ночі. Найприємніший із них – антипохмільні коктейлі. Їх рецепти ми записали в одних із кращих барменів України – викладачів Академії Свят – Олександра Скубача та Андрія Молнара.

“Окрім коктейлів, лікувати похмілля варто хорошим сном, великою кількістю мінеральної води “Боржомі”, чаєм з лимоном, наваристим бульйоном і фізичними вправами, – ділиться порадами Олександр Скубач. – Також не раджу пити багато алкоголю на голодний шлунок. На початку вечора краще обмежитися аперитивом і продовжити пити коктейлі після ситної вечері. Якщо відчуваєте, що вже сп’яніли, але додому ще їхати не хочете, зробіть перерву на годину і просто попийте воду”.

Щоб вранці швидко прийти у форму, краще за все свій вечір довірити професійному бармену або ж взяти на замітку п’ять рецептів коктейлів на основі лужної мінеральної води. Саме лужні води боржомського типу рекомендують дієтологи для позбавлення від симптомів похмілля. Завдяки комплексу мінералів вулканічного походження у її складі, “Боржомі” прекрасно очищує організм і сприяє виведенню токсинів.

   

Залишити коментар

Кометарі