Абромавичус у НАБУ :”під політичним пресингом працювати неможливо”

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус у середу прийшов на допит до детектива Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і приніс обіцяні їм раніше додаткові матеріали.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, перед тим, як йти до детектива, А. Абромавичус заявив журналістам, що своє рішення щодо звільнення з посади він не змінив. “Своєї заяви я не забирав”, – сказав він, повідомляє interfax

“Я вдруге прийшов до НАБУ, як я вже говорив, я зробив заяву, що під політичним пресингом працювати неможливо. Що політичний тиск на призначення – це несумісно з процесом реформ, в таких умовах технократам абсолютно неможливо робити все, щоб країна рухалася вперед”, – сказав він.

При цьому, як зазначив він, якщо НАБУ вирішило, що в його матеріалах є потенційно “якісь кримінальні речі”, то він готовий надати додаткові докази.

Міністр нагадав, що НАБУ дала запит на додаткові матеріали. “Саме їх я і приніс”, – сказав А. Абромавичус.

Як повідомлялося, 3 лютого 2016 року А. Абромавичус заявив про рішення подати у відставку з посади міністра через відсутність підтримки і активної протидії проведеним його командою реформ. Міністр звинуватив народного депутата Ігоря Кононенка у блокуванні роботи МЕРТ і чиненні тиску.

На сайті НАБУ 3 лютого з’явилося повідомлення про те, що їхні детективи вже почали перевірку фактів, озвучених А. Абромавичусом щодо можливого втручання в роботу МЕРТ з боку І. Кононенка та інших депутатів.

8 лютого А. Абромавичус був на допиті в НАБУ. Після нього він заявив, що планує на цього тижня надати додаткові матеріали детективу НАБУ і загалом у нього заплановано ще мінімум три зустрічі з представниками НАБУ.

   

Залишити коментар

Кометарі