Зникли 10 тисяч дітей-мігрантів

Понад 10 тисяч дітей-мігрантів могли зникнути безвісти, прибувши до Європи протягом останніх двох років.

Про це повідомила поліцейська служба Європейського Союзу, передає BBС Україна на сайті gazeta

Як зазначає видання, тисячі неповнолітніх зникли після реєстрації в державних органах. Вони застерігають, що дітей та молодь можуть експлуатувати кримінальні угруповання.

За даними доброчинної організації Save the Children, минулого року близько 26 тисяч дітей-мігрантів прибули до Європи без родин.

Це вперше Європол дав загальноєвропейську оцінку того, скільки дітей-мігрантів могли зникнути.

“Є підстави казати, що ми шукаємо більше 10 тисяч дітей”, – сказав керівник адміністрації Європолу газеті Observer.

“Не всіх з них кримінально експлуатуватимуть. Декого можливо передали до членів родини. Ми просто не знаємо, де вони перебувають, що вони роблять чи з ким вони”, – сказав представник Європолу.

Представники влади в Італії попередили у травні минулого року, що майже п’ять тисяч дітей зникли з центрів прийому прохачів притулку від позаминулого літа.

У жовтні влада південного шведського міста Треллеборг повідомила, що зникли приблизно тисяча дітей-біженців, які приїхали без супроводу дорослих, та молодих людей, що прибули за останні місяці.

Представник Європолу також сказав, що багато неповнолітніх могли зникнути, прибувши до Греції. Владу цієї країни раніше критикували через реєстрацію та перевірку мігрантів.

У Європолі вважають, що кримінальні угруповання, які причетні до торгівлі людьми в Європі, зараз націлені на біженців.

“Будемо сподіватися, що тепер ЄС направить ресурси для пошуку цих дітей, допомоги їм та возз’єднання цих дітей із їхніми родинами”, – сказав представник Міжнародної організації з Міграції.

   

Залишити коментар

Кометарі

Залишити відповідь