Як живе старша донька Путіна

ЗМІ дізналися подробиці особистого життя старшої доньки президента РФ Володимира Путіна Марії Фаассен, яка раніше носила прізвище Воронцова.

Фаассен живе у Москві в будинку під охороною з видом на посольство США і працює аспірантом в Інституті дитячої ендокринології при ендокринологічному науковому центрі МОЗ РФ, пише gazeta з посиланням на The New Times.

За повідомленням ЗМІ, серед новоселів семиповерхового будинку на Новинському бульварі по сусідству з посольством США виявилася молода особа, до якої сек’юріті у штатському шанобливо звертаються “Марія Володимирівна”.

Все ті ж працівники охорони по секрету розповіли, що її прізвище Воронцова і раніше вона вчилася у МДУ. За даними джерел, до того як стати Воронцовою, колишня студентка МДУ користувалася документами ще на чотири прізвища.

Старша донька Путіна веде життя вельми забезпеченої леді: багато подорожує по світу, катається на дорогих яхтах і наймає за кордоном педагогів. Наприклад, на мегаяхті класу люкс Aria у компанії подруг, будучи студенткою, Фаассен здійснила круїз по Середземному морю з заходом у Монте-Карло, Італію, Францію та Іспанію.

Згідно з даними морського реєстру, яхта побудована у 1998 році в Сан-Лоренцо, а у 2011 році відреставрована: 4 каюти для 9 гостей, приписана до італійського порту Сорренто, оренда разом з екіпажем коштує від 35 до 45 тисяч євро на тиждень ( 8170 євро – на добу).

Відзначається, що Марія Фаассен закінчила МДУ у 2011 році з червоним дипломом.

   

Залишити коментар

Кометарі

Залишити відповідь